Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 515

Curt Stenvert *

Curt Stenvert * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Wien 1920-1992) "Rinderhirte mit Musik", monogrammiert, signiert, datiert 1945, Tusche auf Papier, auf Karton fixiert, 49 x 37 cm, ohne Rahmen, partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Curt Stenvert *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 03.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.11. - 03.12.2014