Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 432

France Slana *

France Slana * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Slowenien 1926 geb.) "Ohne Titel", signiert F. Slana, Öl auf Leinwand, 120 x 129,5 cm

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

France Slana *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 03.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.11. - 03.12.2014