Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 410

Ulrich Plieschnig *

Ulrich Plieschnig * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Klagenfurt 1959 geb.) "Ohne Titel", revers signiert U Plieschnig, datiert 2002, Öl auf Leinwand, 75 x 125 cm, Keilrahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Ulrich Plieschnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 03.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.11. - 03.12.2014