Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 290

Josef Tichy *

(Pörtschach 1922-2001) "Segelboote", signiert J. Tichy, datiert 72, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 45 x 61 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Tichy *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck Dorotheum Klagenfurt
Datum: 03.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.11. - 03.12.2014