Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 104

Wilhelm Loisel *

(Radsberg 1914-2005) "Blumenstück", signiert W Loisel, datiert 60, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 64 x 48 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wilhelm Loisel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck Dorotheum Klagenfurt
Datum: 03.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.11. - 03.12.2014