Čís. položky 56

Reinhard Brandner*

(Klagenfurt 1938 geb.) "Feuervogel", signiert R. Brandner, die Nr. 15/17, Manugraphie auf Blattgold und Sand, WVZ Nr. 271, datiert 1981, 32 x 22 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.12.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Reinhard Brandner*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.11. - 03.12.2014