Reinhard Brandner*
(Klagenfurt 1938 geb.) "Eisvogel", signiert R. Brandner, die Nr. 15/17, Manugraphie auf Blattgold und Sand, WVZ Nr. 270, datiert 1981, 32 x 22 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Reinhard Brandner*
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 03.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.11. - 03.12.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: