Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 35

Ludwig Heinrich Jungnickel *

Ludwig Heinrich Jungnickel * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "3 Affen", signiert LH Jungnickel, datiert 28.3.35, beschriftet meinem lieben Freund ...?, monogrammiert, Kohle, coloriert auf Papier, Ausschnitt 25,5 x 33 cm, gerahmt, verglast, gering stockfleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Ludwig Heinrich Jungnickel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 03.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.11. - 03.12.2014