Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-281303/0003

Altschliffbrillantsolitär ca.0,40 ct

Altschliffbrillantsolitär ca.0,40 ct - Schmuck Onlineauktion

Weißgold 585, RW 61, 2,6 g Brillant ausgeschartetøg3

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

03.12.2014 - 15:24

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck Onlineauktion
Datum: 03.12.2014 - 15:24
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 21.11. - 03.12.2014