Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Emanuel Thomas Peter

Emanuel Thomas Peter - Starožitnosti, Obrazy

(Jägerndorf 1799-1873 Wien) Bildnis von Herrn und Frau Raimann Koloritsch, verso betitelt, signiert und datiert Em. Peter 1863, (Herrenbildnis), Aquarell auf Papier, je 11 x 8 cm, Passep., gerahmt, (2), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

24.11.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Emanuel Thomas Peter

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 24.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.11. - 24.11.2014