Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 201

Pietro Liberi Umkreis

Pietro Liberi Umkreis - Alte Meister

(Padua 1614-1687 Venedig)
Bildnis eines Mädchens,
Öl auf Holz, 45,5 x 36,8 cm, gerahmt

10.12.2014 - 17:00

Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-

Pietro Liberi Umkreis

(Padua 1614-1687 Venedig)
Bildnis eines Mädchens,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
old.masters@dorotheum.at

Aukce: Alte Meister
Datum: 10.12.2014 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.12. - 10.12.2014