Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Diamant Saphirring

Diamant Saphirring - Schmuck

Rosegold 580, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,40 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 2,4 g, RW 49øx

Expert: Dorothee Ganter Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

04.12.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Diamant Saphirring

+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 04.12.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.11. - 03.12.2014