Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 459

Marcello Furlan

Marcello Furlan - Umění a starožitnosti, Klenoty

(geb. 1962 Venedig, Glasdesigner in Murano) Rosenvase, aus farblosem dickwandigen Glas, aquamarinfarbig eingeschmolzen, quadratischer Stand, Schaft in bewegter Form, Höhe 27,5 cm, am Boden signiert, datiert Marcello Furlan 92, neuwertig

Expert: Friedrich Reinbacher

05.12.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Marcello Furlan

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 05.12.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.11. - 05.12.2014