Kind mit Lamm
Wiener Keramik, Entwurf nach Michael Powolny, weiß glasiert, schwarz staffiert, Höhe 9 cm, am Boden bezeichnet und nummeriert, neuzeitliche Kopie, 2. Hälfte 20. Jahrhundert
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.12.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 406,-
- Vyvolávací cena:
Kind mit Lamm
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 05.12.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 17.11. - 05.12.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)