Čís. položky 139

Miniaturbild "Graf Bethlen Gergely"

Miniaturbild "Graf Bethlen Gergely" - Umění a starožitnosti, Klenoty

Aquarellminiatur auf Elfenbeinplatte, unsigniert, Bildausschnitt 10 x 7,5 cm, oval, facettierte geschliffene Glaseinlage, Messingrahmen, Rahmen teilweise abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

04.12.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 04.12.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.11. - 04.12.2014