Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 56

Friedrich Aduatz *

Friedrich Aduatz * - Grazer Kunst und Antiquitäten Auktion

(Pula 1907-1994 Voitsberg, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Wiener Akademie) rückseitig betitelt "San Moisé", signiert Aduatz, Öl auf Leinwand, 85 x 115 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

04.12.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-

Friedrich Aduatz *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Grazer Kunst und Antiquitäten Auktion
Datum: 04.12.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.11. - 04.12.2014