Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 33

Kurt Weber *

Kurt Weber * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Weiz 1893-1964 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz u. der Knirrschule in München) Ohne Titel, rückseitiger Nachlassstempel, Öl/ Mischtechnik auf Karton, Bildausschnitt 71 x 97,5 cm, gerahmt, Rahmen gering abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

04.12.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-

Kurt Weber *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 04.12.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.11. - 04.12.2014