Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Umění a starožitnosti

Dächer bei Nacht Holzschnitt in Farbe undeutlich signiert Nr. 44/50 24 x 17,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

12.11.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 12.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 03.11. - 12.11.2014