Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Desiderius (Dezsö Köszegi) Fangh

Desiderius (Dezsö Köszegi) Fangh - Umění, starožitnosti, šperky

(Ödenburg 1876 geb., tätig in Baden/Wien) Betitelt "Aus der Wachau", links unten signiert und datiert Fangh 1936, Mischtechnik auf Karton, ca. 29 x 27 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.11.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.11. - 19.11.2014