Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hans Köttenstorfer

Hans Köttenstorfer - Umění, starožitnosti, šperky

* (Steyr 1911-1995) "Landschaft", rechts unten signiert und datiert Köttenstorfer 26. IV. 1930, Öl auf Sperrholz, ca. 72 x 106 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.11.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hans Köttenstorfer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.11. - 19.11.2014