Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Granatbrosche Ende 19. Jh.

Granatbrosche Ende 19. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

in Sternform, reich ausgefasst mit Granaten

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.11.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Granatbrosche Ende 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.11. - 19.11.2014