Brillant-Rubinherrenring
Gold 585, ein Rubin ca. 1,10 ct, 2 Altschliffbrillanten zus. ca. 0,40 ct, kleine äußere Merkmale, 10,5 g, RW 61,5 øG10
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
19.11.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillant-Rubinherrenring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 19.11.2014 |