Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 34

Eterna

Eterna - Klenoty

Frackuhr, Gold 585, vergoldetes Ankerwerk, Werknummer 2468814, Kompensationsunruh, Breguetspirale, goldfärbiges Zifferblatt, kleine vertiefte Sekunde, gebläute Zeiger, österr. Amtspunze 1922-1925, 61,9 g, Service wird empfohlenøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

13.11.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Eterna

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 13.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.10. - 12.11.2014