Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 203

Carl von Demelt *

Carl von Demelt * - Umění, starožitnosti, šperky

(Gmunden 1913-1988 Klagenfurt)"Winterabend in Leningrad", signiert C v Demelt, datiert 42, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 35,5 x 43,5 cm, gerahmt, verglast, gering stockfleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.11.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Carl von Demelt *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.10. - 05.11.2014