Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 167

Zoran Antonio Music *

Zoran Antonio Music * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Görz 1909-2005 Venedig) "Motivo vegetale", signiert Music, datiert 73, Bleistift auf Papier, PassepartoutAusschnitt 29 x 20 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.11.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Zoran Antonio Music *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.10. - 05.11.2014