Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 166

Peter Krawagna *

Peter Krawagna * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Klagenfurt 1937 geb.) "Landschaft", signiert Krawagna, Mischtechnik auf Papier, 49 x 62 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.11.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Peter Krawagna *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.10. - 05.11.2014