Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9

Max Gangl *

Max Gangl * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Kötschach-Mauthen 1946 geb.) "Weibliche Figur" signiert Max Gangl, datiert 85, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 45 x 57 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.11.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Max Gangl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.10. - 05.11.2014