Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 197-013686/0001

Henkelvase

Henkelvase - Klenoty

Porzellan, bunt gedruckter Dekor Kaiser Franz Josef I. beschriftet, datiert 1914/15 Höhe 16 cm. gemarkt "MZ" Moritz Zdeckauer Alt Rohlau eingepresste Nr. 1371 6, Altersspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

05.11.2014 - 14:01

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Henkelvase

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Datum: 05.11.2014 - 14:01
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 24.10. - 05.11.2014