Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 236

Michael Fuchs*

Michael Fuchs* - Umění, starožitnosti, šperky

1952 in Paris geb. "Göttervater Zeus", Farbradierung, Plattengröße ca. 23 x 34 cm, signiert, 159/200, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.11.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Michael Fuchs*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.11.2014 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 23.10. - 05.11.2014