Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2377

5. Finnisches Schützen Regiment,

5. Finnisches Schützen Regiment, - Řády a vyznamenání

AR - tlw. AE - emailliert, punziert (St. Petersburger Kokoschnikkopfpunze 1908 - 1917) und Meisterzeichen, an Schraubplatte, II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

21.11.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Řády a vyznamenání
Datum: 21.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.11. - 21.11.2014