Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 396

Gottfried Kumpf *

Gottfried Kumpf * - Umění a starožitnosti

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Frühling" Lithographie in Farbe, signiert Gottfried Kumpf, betitelt und mit E. a. bezeichnet, ca. 40 x 55 cm

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

19.11.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 19.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 03.11. - 19.11.2014