Čís. položky 380

H. M. Gabriel

H. M. Gabriel - Umění a starožitnosti

(Österreich um 1910) Blumenmarkt an der Mole, im Hintergrund 2 Segelboote, Öl auf Leinen, signiert H. M. Gabriel 67 x 53,5 cm. Rahmen bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

19.11.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

H. M. Gabriel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 19.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 03.11. - 19.11.2014