Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 370

Künstler 19. Jh.

Künstler 19. Jh. - Umění a starožitnosti

Früchtestilleben, Öl auf Leinen, 33 x 41 cm. restauriert, Rahmen bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

19.11.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 19.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 03.11. - 19.11.2014