Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Österreichisch, 1. Hälfte 19. Jhdt./Anfang 20. Jhdt.

Österreichisch, 1. Hälfte 19. Jhdt./Anfang 20. Jhdt. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

3 Skizzenblätter: a) "Erlegter Fuchs" ca. 28 x19 cm b), c)"Puttistudien" ca. 22 x19 cm bzw. 24 x 17 cm, Lichtrand, 2x Passepartout, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.10.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.10. - 30.10.2014