Čís. položky 7000

Antonio DIAZ CORTïS*

Antonio DIAZ CORTïS* - Umění, starožitnosti, šperky

(San Luis Potosi, Mexico 1935 geb.) El Llanto" rechts unten signiert, betitelt, Holzschnitt Nr.1/50, Blattformat ca. 85 x 52 cm, gebräunt, Wechselglas beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.10.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Antonio DIAZ CORTïS*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.10. - 30.10.2014