Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Manfred KOECHL *

Manfred KOECHL * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Amstetten 1956 geb.) "Küssende in Blau" Rückseite signiert: Koechl, Öl/Sand auf Leinwand, ca. 50 x 46 cm, geringe Abriebstellen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.10.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Manfred KOECHL *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.10. - 30.10.2014