Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015747/0008

Maler 19. Jhdt.

"Hirten mit Weidevieh, vor weiter Landschaft", Öl auf Leinwand, 68 x 58,5 cm, gerahmt, doubliert, restauriert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.02.2018 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Maler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.02.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 31.01. - 07.02.2018