Sepp Schmölzer *
(Feldkirchen 1919-1999) "Ereugnis", signiert S. Schmölzer, die Nr.72/90, Radierung mit Fotografie, Ausschnitt 30 x 20 cm, Widmung, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 14:06
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Sepp Schmölzer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:06 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |