Hermann Poschinger
(Ferlach 1886-1965) "Landschaft", signiert Poschinger Hermann, datiert 57, betitelt, Gouache auf Papier, Ausschnitt 37,5 x 31 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 14:08
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Hermann Poschinger
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |