Čís. položky 95 #

Unbekannt

(Englisch, 19. Jhdt.) "Segelschiffe im Hafen" Bleistift/Aquarell auf Papier, ca. 24 x 35,5 cm, unten rechts kleine Rissstelle, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 450

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

18.11.2014 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 18.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.11. - 18.11.2014