Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 68

Jan KOBELL

(Telfshaven 1778 - 1814 Amsterdam) "Rinder und Schafe in Landschaft" unten rechts signiert: J. Kobell, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Holz, ca. 30 x 24 cm, in Goldstuckrahmen Ruf 500

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

18.11.2014 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Jan KOBELL

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 18.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.11. - 18.11.2014