Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Farbradierung, "Landschaft", signiert Korab, datiert 93, Nr.60/150, 28,5 x 39,5 cm, gerahmt, verglast, Papier partiell leicht stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 14:25
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Karl Korab *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-