Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 649

Neoklassizistische Amphorenvase, Fürstenberg, um 1920/30

Neoklassizistische Amphorenvase, Fürstenberg, um 1920/30 - Vánoční aukce Salzburg- obrazy, koberce, nábytek

Porzellan, ovoider Korpus mit seitlichen Widderköpfen, runder Fuß auf quadratischer Plinthe, reich goldstaffiert, Höhe ca. 56 cm, blaue Firmenmarke, Prägestempel Carl Hiess, Wien, Kohlmarkt 12, Gold berieben Ruf 500

Expert: Richard Krautgartner

20.11.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce Salzburg- obrazy, koberce, nábytek
Datum: 20.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.11. - 20.11.2014