Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hans WAIBLINGER *

Hans WAIBLINGER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Ilmried bei Pfaffenhofen 1920 - 2004) unten rechts signiert und datiert: Waiblinger (19)71, rückseitig am Keilrahmen bezeichnet und signiert: Blumen und Äpfel/Waiblinger, Öl auf Leinwand, ca. 81 x 61 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

23.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans WAIBLINGER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.10. - 23.10.2014