Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Stahlstich, 19. Jhdt.

Stahlstich, 19. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Die kleinen Gratulanten" beschnitten, ca. 35 x 46 cm, Passepartout, verglast, Biedermeierrahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

23.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Stahlstich, 19. Jhdt.

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.10. - 23.10.2014