Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Mariska (BÜKKERTI?)

Mariska (BÜKKERTI?) - Umění, starožitnosti, šperky

(Ungarisch um 1900) "Amor vor altem Baum mit Erinnerungsherz" unten rechts bezeichnet: Mariska, Öl auf Malkarton, ca. 22 x 27 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

23.10.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Mariska (BÜKKERTI?)

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.10. - 23.10.2014