Diamant Chatelaine
Gold ca. 580, Medaillon ein Altschliffdiamant, Rubine, österr. Amtspunze 1872-1922, 25,5 gøx
07.02.2018 - 14:51
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Diamant Chatelaine
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:51 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |