Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 35

Brillantbrosche Paradiesvogel

Brillantbrosche Paradiesvogel - Klenoty

Gold Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 3,50 ct, Lapislazuli, Fensteremail, Muschelperle, signiert Kern,(Nr.1013), Doppelnadel, 56,6 g øg25

Expert: Dorothee Ganter Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

31.10.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-

Brillantbrosche Paradiesvogel

+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 31.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.10. - 30.10.2014