Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 55

Salvador Dali *

Salvador Dali * - Umění, starožitnosti, šperky

(Figueras 1904-1989, Studium Madrider Akademie, zählt zu d. bedeutendsten Surrealisten)"The Rabbit Sends a Little Bill", aus dem Zyklus Alice in Wonderland, in der Platte bezeichnet, Editionsstempel Levine & Levine, Lithografie in Farbe nach Dali, Nr. 1386 von 2400 nummerierten Exemplaren, Steingrösse, 39,5 x 27 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

27.10.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Salvador Dali *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 13.10. - 27.10.2014