Čís. položky 53

Vase

Vase - Umění, starožitnosti, šperky

aus Wiener Porzellan, Marke Augarten, weiß glasiert, farbig floral bemalt, Modell Wiener Rose, Höhe 24,5 cm, mit unterglasurblauem Bindenschild gemarkt, nummeriert, unbedeutend abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

27.10.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Vase

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 13.10. - 27.10.2014